Dyskrecja, Dostępność, Bezpieczeństwo

Terapia dożylna
w Twoim domu

Skuteczna i prawdopodobnie najlepsza forma leczenia i regeneracji organizmu, opierająca się na dożylnym podawaniu różnych rodzajów leków, witamin i płynów które szybko postawią Cię na nogi.
Zapewniamy pełną dyskrecję. Działamy 24/7

Poznaj aż osiem powodów by nam zaufać

Co nas wyróżnia?

Profesjonalny podmiot leczniczy
Profesjonalny podmiot leczniczy
Read More
Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem leczniczym – wystawiamy e-recepty. W trakcie naszej wizyty podajemy leki.
Dostępność <br>całą dobę
Dostępność
całą dobę
Read More
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – zadzwoń w każdej chwili!
Zaufanie i bezpieczeństwo
Zaufanie i bezpieczeństwo
Read More
Zabiegi wykonuje doświadczona i wykwalifikowana kadra medyczna – lekarze i ratownicy medyczni.
Pełna <br>Dyskrecja
Pełna
Dyskrecja
Read More
Przyjeżdżamy do Ciebie nieoznakowanym samochodem, w nieoznakowanym ubraniu i z nieoznakowaną torbą.

Mobilność <br>oraz szybkość
Mobilność
oraz szybkość
Read More
Przyjeżdżamy w jak najkrótszym czasie do miejsca, które nam wskażesz.
Troska <br>o klienta
Troska
o klienta
Read More
Wizyta naszego specjalisty trwa tyle, ile potrzebuje pacjent Nie musisz obawiać się, że lekarz lub ratownik wyjdzie w momencie, gdy nie będziesz na to gotowy.

Atestowany, najnowszy sprzęt
Atestowany, najnowszy sprzęt
Read More
Podczas wizyty u pacjenta nasz specjalista korzysta z profesjonalnego, atestowanego i najnowszego sprzętu medycznego.
Reżim <br>sanitarny
Reżim
sanitarny
Read More
Jesteśmy przygotowani do walki z koronawirusem! Podczas wizyty wykorzystujemy środki ochrony osobistej.

Koniec z poczekalnią!

Dojedziemy do
Ciebie wszędzie!

Usługi świadczymy na terenie całego województwa Podlaskie. Gwarantujemy, że przyjedziemy do Ciebie w jak najkrótszym czasie! 

Poznaj korzyści terapii dożylnej

Dlaczego kroplówki?

Regeneracja
Regeneracja
Read More
Oferowane kroplówki zaczynają regenerować organizm niemal natychmiastowo po podaniu – zwykle pierwsze efekty pacjent odczuwa już po 15 minutach. W krótkim czasie zostaje przywrócona pełna sprawność fizyczna i umysłowa.
Szybkość
Szybkość
Read More
Kroplówki podawane przez nas pozwalają w szybki oraz prosty sposób uzupełnić poziom składników odżywczych niezbędnych dla organizmu.
Nawodnienie
Nawodnienie
Read More
Woda to najważniejszy element budulcowy organizmu człowieka. Składy naszych wlewów witaminowych zostały tak skomponowane, by dostarczyć nie tylko samej substancji nośnej, jaką jest woda, lecz także wielu innych składników odżywczych.

Dostępność
Dostępność
Read More
Kroplówki wprowadzane są do organizmu dożylnie, dzięki czemu wchłaniają się w 100% – jest to skuteczność znacznie wyższa niż w przypadku innych metod leczenia oraz suplementacji (np. doustnej).

Szybka regeneracja w Twoim domu!

Jak wygląda wizyta?

Nasz specjalista w pełni dyskretnie (w nieoznakowanym samochodzie, w nieoznakowanym ubraniu i z nieoznakowaną torbą) dojedzie do miejsca, które wskażesz – a to wszystko w jak najkrótszym czasie, codziennie przez 24 godziny na dobę.

W formie kroplówek uzupełni płyny oraz elektrolity, poda niezbędne witaminy i antyoksydanty.

Przeprowadzi terapię i pomoże wyleczyć zatrucie oraz inne uciążliwe dolegliwości, takie jak nudności, wymioty i bóle głowy.

Zobacz na filmie jak wygląda przebieg wizyty. 

Lekarze, Ratownicy, Personel Medyczny

Poznaj Nasz zespół

FAQ

Poznaj odpowiedzi

Kroplówki to najlepiej wchłanialna metoda efektywnej regeneracji oraz suplementacji. Służą one również do pozbycia się toksyn. Dożylne wlewy dostarczają elektrolity, witaminy oraz minerały, gwarantując ich szybkie przyswojenie i regenerację organizmu. 

Kroplówki są podawane za pomocą kaniuli dożylnej, potocznie nazywanej wenflonem. Wkłucie najczęściej jest wykonywane w obrębie zgięcia łokciowego. To prosta i bezpieczna procedura, a dzięki doświadczeniu naszych specjalistów ‒ również całkowicie bezbolesna.

Podanie kroplówek trwa zwykle od 40 minut do 3 godzin, jednak pragniemy podkreślić, że nasz specjalista pozostanie z Tobą tak długo, jak potrzebujesz – Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze. Nie musisz obawiać się, że lekarz lub ratownik medyczny wyjdzie w momencie, gdy nie będziesz na to gotowy. Dbamy o to, by odtrucia alkoholowe i regeneracja organizmu przebiegały w bezpiecznej atmosferze.

Tak! Nad przebiegiem całego zabiegu w domu pacjenta czuwa doświadczony ratownik medyczny lub lekarz, niezależnie, czy jest to odtruwanie alkoholowe, czy zwykła suplementacja. Nasi specjaliści dobierają odpowiednie kroplówki na podstawie dokładnego wywiadu, który ma na celu ocenę ogólnego stanu zdrowia pacjenta i wykluczenie ewentualnych interakcji z przyjmowanymi przez niego lekami.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie w celu ustalenia dokładnej daty i godziny wizyty. Resztą zajmiemy się my!

Nasz specjalista w pełni dyskretnie (w nieoznakowanym samochodzie, w nieoznakowanym ubraniu i z nieoznakowaną torbą) dojedzie do miejsca, które wskażesz – a to wszystko w jak najkrótszym czasie, codziennie przez 24 godziny na dobę.


Wizyta zawsze rozpoczyna się od wywiadu, podczas którego ratownik medyczny lub lekarz oceni Twój stan zdrowia i dobierze najlepszy dla Ciebie zestaw kroplówek. Następnie poda wybrany preparat. Jego składniki uzupełnią płyny oraz elektrolity, a także niezbędne witaminy i antyoksydanty.

Do każdego naszego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Nie inaczej jest w przypadku częstotliwości podawania kroplówek. Jest ona ustalana przez specjalistę podczas konsultacji medycznej.

Tak! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie, a nasz specjalista przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres o ustalonej porze.

Pierwsze efekty kroplówek można zaobserwować od razu po zakończeniu wizyty. Nasi pacjenci odczuwają zwiększenie energii i koncentracji, które spowodowane jest nawodnieniem organizmu i uzupełnieniem elektrolitów. Inne efekty prozdrowotne kroplówek pojawiają się stopniowo. Zależy to przede wszystkim od stanu organizmu pacjenta, w tym zaawansowania niedoborów witaminowych czy obecności chorób przewlekłych.

Tak! Podczas naszej wizyty u pacjenta przeprowadzany jest wywiad medyczny. Jest to niezbędna czynność, która pozwala specjaliście wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do podania kroplówki.

Tak! W przeciwieństwie do doustnych suplementów diety, skład kroplówek jest ściśle kontrolowany przez Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny. 

Tak! Suplementy podawane drogą doustną wchłaniają się jedynie w 30% – 40%, co wynika ze sposobu funkcjonowania przewodu pokarmowego. Związki odżywcze w formie kroplówek wchłaniają się w 100% , ponieważ dostarcza się je bezpośrednio do naczynia krwionośnego, skąd są od razu transportowane do wszystkich tkanek organizmu. Przy zastosowaniu tej metody stężenie witamin i minerałów we krwi staje się o wiele wyższe, a efekty suplementacji ‒ szybsze i mocniej odczuwalne.

Kroplówki podawane przez nasz personel medyczny są całkowicie bezpieczne. Ewentualne przeciwwskazania ustala się podczas wywiadu medycznego poprzedzającego odtruwanie alkoholowe lub suplementację.

Akceptujemy płatności kartą, blikiem oraz gotówką. Nasz specjalista będzie miał przy sobie terminal płatniczy, za pomocą którego dokonasz płatności kartą. 

100% Pozytywnych Opinii

Zobacz jak
wypowiadają się
o nas Klienci

ZADBAJ O SIEBIE i POZWÓL SOBIE POMÓC. ZADZWOŃ I ZAPYTAJ

Działamy 24/7 całodobowo