Odtrucia alkoholowe w domu Śląsk

Teren działani

Uzależnienie do alkoholu

Uzależnienie od alkoholu to choroba, na którą cierpi współcześnie wiele osób. Jeżeli jesteś jedną z nich, na pewno zacząłeś już dostrzegać negatywny wpływ tej substancji na swój organizm. Pozwól sobie pomóc w sposób profesjonalny. Odtruwanie alkoholowe Śląsk to profesjonalny zabieg odtrucia, a dla Ciebie szansa na powrót do zdrowia i wyjście z ciągu alkoholowego.

Skutki spożywania alkoholu

Bezpośrednim skutkiem spożycia lub nadużycia alkoholu i metabolizowania go w Twoim organizmie jest tzw. kac. Objawy takiego stanu bywają łagodne, jednak po długotrwałym piciu (w przypadku choroby alkoholowej) mogą stać się szczególnie dotkliwe i wpływać na ogólny stan pacjenta. Należą do nich między innymi:

– nerwowość,

– bezsenność,

– drżenie mięśni,

– nudności i wymioty,

– ogólne osłabienie.

Objawów zatrucia alkoholem i objawów zespołu alkoholowego jest oczywiście wiele.

Jak walczyć z nałogiem?

Pierwszym krokiem jest uświadomienie sobie choroby alkoholowej, Twoja decyzja i motywacja do walki z nałogiem.

Wtedy my jesteśmy gotowi, żeby Ci pomóc i zaoferować profesjonalne odtrucie alkoholowe jako formę leczenia zatrucia alkoholowego. Tym samym pojawia się szansa, że nie wpadniesz w kolejny ciąg alkoholowy.

Dla kogo jest odtrucie alkoholowe?

Naszą usługę odtrucie alkoholowe Katowice (Śląsk) kierujemy m.in. do osób w trakcie ciągu alkoholowego, z objawami alkoholowego zespołu abstynencyjnego, osób chcących rozpocząć terapię leczenia alkoholizmu w ośrodku leczenia uzależnień lub przed poddaniem się zabiegowi implantacji wszywki alkoholowej. Wykonujemy detoks alkoholowy także u osób, które aktualnie mają objawy zatrucia alkoholowego np. po krótkotrwałym (jednorazowym) spożyciu alkoholu. Możliwe jest również odtrucie organizmu osoby po przyjmowaniu innych substancji np. leków czy narkotyków.

Jak przebiega detoks alkoholowy w domu pacjenta

Samo odtrucie alkoholowe polega na podaniu dożylnie płynów i leków, zależnie od stanu Twojego zdrowia i Twoich potrzeb. Odtrucie alkoholowe polega na podaniu dożylnie wlewów kroplowych oraz leków, których wymaga organizm pacjenta (leki podawane są w czasie detoksu pacjentowi, lekarz decyduje także o ewentualnym przepisaniu leków na czas po alkoholowym odtruciu np. u pacjenta z objawami ciągu alkoholowego). Procedura odtruwania alkoholowego dostosowana jest indywidualnie po uprzedniej ocenie stanu zdrowia pacjenta, co pozwala na skuteczne odtrucie organizmu. Chętnie odpowiemy na wszelkie szczegółowe pytania, jak szczegółowo przeprowadzamy detoks alkoholowy.

Prawidłowy detoks alkoholowy - efekty

W trakcie odtruwania alkoholowego objawy te są łagodzone lub ustępują. Efekty detoksu alkoholowego pojawiają się już w czasie jego trwania.

Pamiętaj jednak, że długotrwałe spożywanie alkoholu prowadzi do dużo bardziej poważnych, często nieodwracalnych zmian w organizmie osoby uzależnionej, a także w jej otoczeniu.

Spersonalizowane odtrucia alkoholowe

Może zdarzyć się, że nasz ratownik dla zapewnienia jak najlepszych efektów zaproponuje Ci przeprowadzenie detoksykacji alkoholowej w formie terapii odtrucia, to znaczy kilku wizyt (indywidualny detoks alkoholowy), aby jeszcze skuteczniej wspomóc organizm w pozbywaniu się toksyn alkoholowych.

Zalety detoksu alkoholowego

Detoks alkoholowy pozwala złagodzić dokuczliwe objawy odstawienia alkoholu, które odczuwa osoba uzależniona. Wiemy o tym, że mogą one zniechęcić do wytrwania w trzeźwości. Dlatego wierzymy, że nasza propozycja odtrucia alkoholowego na Śląsku daje ludziom szansę i wspiera ich w wyjściu z nałogu dlatego, że pomaga przerwać ciąg alkoholowy. W takiej sytuacji detoks alkoholowy otwiera poprzez zwalczenie objawów zespołu abstynencyjnego drogę do leczenia alkoholizmu.

Jesteśmy podmiotem medycznym

Nasza usługa odtrucia alkoholowego (detoks alkoholowy) przeprowadzana jest przez wykwalifikowanych ratowników medycznych i pielęgniarki, którzy ocenią Twój stan zdrowia i dokonają konsultacji z lekarzem zanim podejmą się przeprowadzenia odtruwania alkoholowego. Wykonujemy profesjonalny detoks alkoholowy u Ciebie w domu z zachowaniem wszelkiej dyskrecji. Nasz pracownik przyjeżdża do Ciebie prywatnym samochodem, w niemedycznym ubraniu, po to, by zapewnić naszym pacjentom pełen komfort i poczucie dyskrecji.

Odtrucie alkoholowe Śląsk

Działamy na terenie całego Śląska. Wykonujemy zabieg odtrucia alkoholowego między innymi w takich miastach jak: Katowice (odtrucie alkoholowe Katowice), Gliwice, Ruda Śląska, Chorzów, Zabrze, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Bytom, Rybnik, Częstochowa.